KRTKOVANIE PETRŽÁLKA

KRTKOVANIE A ČISTENIE  V PETRŽÁLKE

  upchaty kuchynsky drezjpg

Krtkovanie Petržálka, čistenie v Petržálke

Upchatý odtok v kúpeľni či upchatá vaňa Petržálka , je problém ktorý často krát súvisí s upchatým odpadom v kúpeľni . Zväčša ak je upchaté potrubie, odtok od umývadla po hlavný kanalizačný zvod. Upchatá vaňa sa zväčša krtkuje a čistí cez potrubie od kuchynského drezu v kuchyni alebo aj od umývadla v kúpeľni. Predchádza sa tým vybúraniu obkladu okolo vane. Opravy v Petržálke ihneď: sifóny, odtoky, odpady, oprava odtoku WC, poškodený sifón umývadlový, vaňový - tečúci , sprchový kút. Pripojovacie kvapkajúce potrubie k umývadlu či k vani. Krtkovanie v mestskej časti : Petržálka, krtkovanie a čistenie Karlová ves, Devínska Nová Ves, Krtkovanie nonstop Petržalka, Ružinov. Krtkovanie Bratislavský kraj. V meskej časti Petržálka - krtkovanie a čistenie odtokov, upchatého potrubia, odpady,  upchaté rúry, sprchových kútov, drezov, umývadiel sifónov. ČISTENIE KANALIZÁCIE. Kontakt krtkovanie Petržálka : 0915 720 550  – AJ VEČER !

Opravy či výmeny  : tečúci sifón, kvapkajúci odtok,  ak odpad netesní , oprava WC, vodovodné batérie, poškodené umývadlo , tečúce ventily - práčkove, wc, stupačkové.

OPRAVY : tečúce WC, sifóny. Oprava a montáž, wc nádržky, tesnenia vody, sprcha, odpad, zatekanie k susedom. Krtkovanie, čistenie domových a bytových odtokových potrubí, odpadov, rúr, wc, sprchových kútov, drezov, umývadiel, sifónov, všetky inštalatérske práce - opravy odtoku, čistenie upchatej kanalizácie

NONSTOP KRTKOVANIE A ČISTENIE  Bratislavská mestká časť  Petržálka aj okolité mestké časti.  Jarovec, Rusovce, Čuňovo